Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74545
Stary 04.06.2016, 15:31
Wasyl to w tym momencie poziom Championship, 2. Bundesligi czy coś takiego, w PL finansowo wyrobiłaby na niego Legia i może Pogoń, ale wiadomo, jak z atrakcyjnością tej drugiej. Gdyby miał u nas grać to tylko z takiego powodu, z jakiego wróci do nas (mam nadzieję) Kuba - z sentymentu. Czyli raczej wykluczone.
Odpowiedz cytując