|
Wasyl to w tym momencie poziom Championship, 2. Bundesligi czy coś takiego, w PL finansowo wyrobiłaby na niego Legia i może Pogoń, ale wiadomo, jak z atrakcyjnością tej drugiej. Gdyby miał u nas grać to tylko z takiego powodu, z jakiego wróci do nas (mam nadzieję) Kuba - z sentymentu. Czyli raczej wykluczone.
|