Dzimi napisał(a):

|
(...) do pożegnania (odprawienia z kwitkiem) jest Drzazga.
|
A to niby dlaczego? Bo jest młody, rokuje na przyszłość, a z Podbeskidziem zagrał słabo, bo Wdowczyk wystawił go na prawej pomocy, choć nigdy tam nie grał i wiadomo, że jest napastnikiem? Frankowski też na boku pomocy nie poradziłby sobie, Żurawski również szału tam nie robił, a wystrzelił po przesunięciu do ataku. Stępiński takze u nas grywał bardzo często na prawej pomocy, a w Ruchu tylko i wyłącznie w ataku, dlatego też jedzie na Euro, a Niebiescy pewnie zgarną za niego okrągłą sumkę - w euro.
Drzazga umie strzelać gole, piłka go szuka w polu karnym, tylko on musi w tym polu karnym się znajdować...
W najgorszym razie można go gdzieś wypożyczyć na pół roku, rok.