Wyświetl pojedynczy post
marian82
Junior Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74534
Stary 04.06.2016, 00:26
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
(...) do pożegnania (odprawienia z kwitkiem) jest Drzazga.
A to niby dlaczego? Bo jest młody, rokuje na przyszłość, a z Podbeskidziem zagrał słabo, bo Wdowczyk wystawił go na prawej pomocy, choć nigdy tam nie grał i wiadomo, że jest napastnikiem? Frankowski też na boku pomocy nie poradziłby sobie, Żurawski również szału tam nie robił, a wystrzelił po przesunięciu do ataku. Stępiński takze u nas grywał bardzo często na prawej pomocy, a w Ruchu tylko i wyłącznie w ataku, dlatego też jedzie na Euro, a Niebiescy pewnie zgarną za niego okrągłą sumkę - w euro.

Drzazga umie strzelać gole, piłka go szuka w polu karnym, tylko on musi w tym polu karnym się znajdować...

W najgorszym razie można go gdzieś wypożyczyć na pół roku, rok.
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez marian82 : 04.06.2016 o godz. 00:27.
Odpowiedz cytując