Jaroo1 napisał(a):

|
Gdybym był Cupiałem to bym się mocni zastanowił nad angażem Rybusa. Gościu ma kontuzje i nie wiadomo jak się będzie prezentował po jej wyleczeniu. Nam są potrzebni piłkarze na już, gotowi do gry a nie jakieś kaleki i najlepiej kadrowicze a nie odpady, które na euro nawet nie pojadą. Sprawa do przemyślenia jak dla mnie.
|
Rybus musiałby stracić nogę i rękę, żeby tu przyjść. Nie chodzi tylko o Wisłę, ale i ekstraklasę.