Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19010
Stary 03.06.2016, 23:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był Cupiałem to bym się mocni zastanowił nad angażem Rybusa. Gościu ma kontuzje i nie wiadomo jak się będzie prezentował po jej wyleczeniu. Nam są potrzebni piłkarze na już, gotowi do gry a nie jakieś kaleki i najlepiej kadrowicze a nie odpady, które na euro nawet nie pojadą. Sprawa do przemyślenia jak dla mnie.
Rybus musiałby stracić nogę i rękę, żeby tu przyjść. Nie chodzi tylko o Wisłę, ale i ekstraklasę.
Odpowiedz cytując