Na początku okienka transferowego poszła plotka, że jesteśmy zainteresowani Colakiem. Nawet na 90minut.pl jest w gronie obserwowanych przez nas zawodników.
To wygląda na to, że być może bedziemy konkurowali o niego... z Arsenalem Londyn
http://www.express.co.uk/sport/footb...Personal-Terms
Myślę, że Colak jednak skusi się na naszą ofertę. Przecież każdy chce do nas przyjść, nawet jeśli mógłby grać bez wypłacanych pensji przez parę miesięcy. Do tego mamy dobre boisko treningowe i Kapkę, który ma dar przekonywania. Razem z Rybusem i Wasilewskim Colak stworzy zabójcze Wiślackie trio.