Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19008
Stary 03.06.2016, 22:09
Na początku okienka transferowego poszła plotka, że jesteśmy zainteresowani Colakiem. Nawet na 90minut.pl jest w gronie obserwowanych przez nas zawodników.

To wygląda na to, że być może bedziemy konkurowali o niego... z Arsenalem Londyn

http://www.express.co.uk/sport/footb...Personal-Terms

Myślę, że Colak jednak skusi się na naszą ofertę. Przecież każdy chce do nas przyjść, nawet jeśli mógłby grać bez wypłacanych pensji przez parę miesięcy. Do tego mamy dobre boisko treningowe i Kapkę, który ma dar przekonywania. Razem z Rybusem i Wasilewskim Colak stworzy zabójcze Wiślackie trio.
Powód: pokręciłem zdanie
Ostatnio edytowane przez Virusman : 03.06.2016 o godz. 22:15.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując