|
Eh ,narazie mie mam zdania czy ten "kierunek" transferow w obronie jest dobry ,ale fakt jest taki ze obrone trzeba budowac od nowa i to chyba kazdy juz widzi.
Z tych pilkarzy wszytskich to najbardziej czekam na Dancha,zawsze mi sie podobal jego styl gry+taki charakter walki i nieustepliwosci.Tacy pilkarze zawsze cenni.
|