Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74529
Stary 03.06.2016, 20:58
Sytuacja z Mojta troche przypomina ta z Mrazem przed poprzednim sezonem. Roznica taka, ze wtedy Mraz do nas nie trafil.

Ale dokladnie takie samo narzekanie bylo na ewentualne sprawdzenie Mraza, jak teraz n pozyskanie Mojty. Zawodnicy w podobnym wieku, niezbyt imponujaca kariera.

Moim zdaniem- przyda sie. Daje o wiele wieksze mozliwosci manewru Wdowczykowi, jezeli chodzi o obrone.
Odpowiedz cytując