|
Sytuacja z Mojta troche przypomina ta z Mrazem przed poprzednim sezonem. Roznica taka, ze wtedy Mraz do nas nie trafil.
Ale dokladnie takie samo narzekanie bylo na ewentualne sprawdzenie Mraza, jak teraz n pozyskanie Mojty. Zawodnicy w podobnym wieku, niezbyt imponujaca kariera.
Moim zdaniem- przyda sie. Daje o wiele wieksze mozliwosci manewru Wdowczykowi, jezeli chodzi o obrone.
|