Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8990
Stary 03.06.2016, 18:12
Dokładnie tak jak pisze For_Fun i tak jak pisałem ja wcześniej. Mamy prawie całą pierwszą jedenastkę dobrą, na poziomie europejskim powiedzmy i dalej długo długo nic.
Zrobił się dobry rozstrzał w każdej formacji w kadrze, Lewy i Milik klasowi piłkarze a dalej kto ten 3-4 napastnik w Polsce? Nie ma. Zieliński, Krycha, Grosik, Kuba (już ich pod to podciągnijmy) super piłkarze i kto dalej? Mąka? Kapustka? a jeszcze dalej? Starzyński? A jeszcze dalej kto? Uryga? Nie ma panie, nie ma.
Piszczek, Glik i dajmy tu mimo wszystko Cionka za to Serie A i jedenastkę tygodnia, i kto dalej? Wawrzyniak? Jędza? A jeszcze dalej, Sadlok?
Nie ma z czego wybierać więc gra kto gra, zamiast Pazdana może być Sadlok i będzie to samo tylko słaby punkt zmieni nazwisko na inne.
Trochę głupio i śmiesznie ale tak własnie wygląda nasza obecna kadra.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując