Temat
:
Gdzie jadacie ?
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
427
03.06.2016, 16:29
Kojarzy ktoś podobną knajpę z takim menu w Krakowie?
http://www.periperioriginal.co.uk/menu.html
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted