Wesoły Romek napisał(a):

|
Nie ma to jak opinie znajomych kibiców Podbeskidzia...Dzwoń do Prezesa, musimy natychmiast unieważnić kontrakt. Za moich czasów młodzież była bardziej bystra. Nie było wtedy internetu, FB i innych FM. Nie było komórek. Było boisko, rower i życie w realu.
|
Dokładnie, Real, Geant, to było życie, teraz wszyscy siedzą w tym Auchanie i piszą na shoutboxach.
Tak zupełnie poważnie, to dajcie gościowi zagrać chociaż kilka spotkań. Dariusz W. nie jest idiotą, jak zobaczy, że Mójta kaleczy to posadzi gościa na ławce albo przesunie do pomocy. Nie znamy planów trenera, nie wiemy jak się wkomponuje w zespół sam fan kuchenek, pożyjemy - zobaczymy. Jak dla mnie Sadlok był w wielu meczach bardzo niepewny, miał dużo głupich zagrań, ale na naszą Ekstraklapę wystarczył. Tak samo może być z Mójtą, da ciała w kilku meczach, ale połowie tej ligi spokojnie nastrzela.