Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74507
Stary 03.06.2016, 07:22
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
apropo Mójty.

Mam dobrego znajomego z BB i cały Mójta jest mega słaby psychicznie. Jak idzie dobrze to jst ok ale jak zaczyna się sypać to się sypie. Pogłoska chodzi że po w Białymstoku dostał liscia od Piaźka za to że odpuscił grę. Potem sie obraził razem ze Szczepaniakiem nie grał już tylko dreptał.

Mam nadzieję że chłop wytrzma presję...
heheszka
w BB nie wytrzymał presji
a tu ma wytrzymać
nie żartuj tak brutalnie z rana
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując