|
apropo Mójty.
Mam dobrego znajomego z BB i cały Mójta jest mega słaby psychicznie. Jak idzie dobrze to jst ok ale jak zaczyna się sypać to się sypie. Pogłoska chodzi że po w Białymstoku dostał liscia od Piaźka za to że odpuscił grę. Potem sie obraził razem ze Szczepaniakiem nie grał już tylko dreptał.
Mam nadzieję że chłop wytrzma presję...
|