Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74505
Stary 02.06.2016, 23:30
Ty byś ot tak podpisał kilkuletni kontrakt? Obie strony pewnie na coś liczą więcej. Wisła, że uda się zbić cenę, a np. Wolski na podbicie jej poprzez zainteresowanie innych klubów, albo na oferty od nich. Zwłaszcza, że w trakcie rundy Wolski grał bardzo dobrze i mówiło się o zainteresowaniu m. in. Legii (twitty ,,Leśnego") albo o powrocie do Fiorentiny i Wolski pewnie liczył, że będzie miał mocną kartę przetargową, a teraz to jakby ucichło i teraz Wisła ma bardziej komfortową sytuację (moim zdaniem oczywiście).
Ostatnio edytowane przez R33 : 02.06.2016 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując