|
Szczerze to ten transfer nie powala mnie łopatki, ale jako uzupełnienie składu może być. Mamy na tą chwilę Jovicia i Sadloka na boki obrony, więc dobrze, że po odejściu Burligi znalazł się ktoś kto może pełnić rolę zmiennika na tej pozycji.
Z resztą piszecie tu o nim jakby był już po drugiej stronie rzeki, a gość ma 29 lat, czyli jest w najlepszym piłkarsko wieku.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.06.2016 o godz. 22:09.
|