wiesniak842 napisał(a):

Mniej wiecej sie ze wszytkim zgadzam. Mamy 3 pewnych reprezentanow na poziomie - Lewandowskiego, Milika i Krychowiaka plus golkiperow. Glik bez formy od dluzszego czasu, Piszczek tez ma wahania ale i tak niewatpliwie ich dwoch zaliczyc mozna jako "filary" tej reprezentacji. Reszta to wyrobnicy lepszo/gorsi, ktorym moze wyjsc mecz zycia jak i najgorszy mecz zycia w tym samym dniu Moim zdaniem to za malo. Szczegolnie na powazny turniej.
|
Do filarów jednak trzeba dodać Grosickiego i Kubę - wierzę, że w szczególności nasz Kuba jest w stanie sobie wypruć żyły za kadrę, a gdyby był w formie sprzed 4 lat...