Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8986
Stary 02.06.2016, 22:05
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mniej wiecej sie ze wszytkim zgadzam. Mamy 3 pewnych reprezentanow na poziomie - Lewandowskiego, Milika i Krychowiaka plus golkiperow. Glik bez formy od dluzszego czasu, Piszczek tez ma wahania ale i tak niewatpliwie ich dwoch zaliczyc mozna jako "filary" tej reprezentacji. Reszta to wyrobnicy lepszo/gorsi, ktorym moze wyjsc mecz zycia jak i najgorszy mecz zycia w tym samym dniu Moim zdaniem to za malo. Szczegolnie na powazny turniej.
Do filarów jednak trzeba dodać Grosickiego i Kubę - wierzę, że w szczególności nasz Kuba jest w stanie sobie wypruć żyły za kadrę, a gdyby był w formie sprzed 4 lat...
Odpowiedz cytując