bridgeburner napisał(a):

|
solidnym obronca to Mojta nie jest nawet przy strachu na wróble
|
Wszyscy oceniają go przez to, że przychodzi ze spadkowicza. A wystarczyłoby, żeby ich Lechia nie przekręciła i zajęli by 7-8 miejsce w lidze, czyli wyższe od nas. Wtedy ten sam Mójta nie miałby szans do nas trafić.
Ale ok, pożyjemy zobaczymy.