|
Przychodzili do nas już tuż takie wynalazki jak Fredriksen, Branco, Kaczorowski, Vidlicka czy Lamey. I to w czasach dużo bardziej prężnych finansowo z naszej strony. Przy nich to Mójta jest solidnym obrońcą.
Nie kumam skąd to narzekanie. Jeśli Pietrzak pójdzie faktycznie na wypożyczenie, ogra się w ekstraklasie jak kiedyś Burliga to Mójta jest dobrą opcją na 1-2 sezony. Pamiętacie takiego Pana jak Maciej Stolarczyk? W jakim wieku do nas przychodził?
|