kpn napisał(a):

|
Tylko, ze Gorawski gdy przechodził to mial 24 lata i był perspektywiczny, a nie 30latni przecietny obronca. Rownie dobrze mogli sprowadzic 18 latka, którego w przyszłosci moznaby opylic
|
18 latek, obrońca z podobnymi statystykami i za friko - kogo masz na mysli?