Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74484
Stary 02.06.2016, 18:55
Zastanawia mnie dlaczego ludzie się tak czepiają, że bierzemy kogoś z drużyny spadkowicza? Przecież tak się powinno robić, że skoro drużyna spada to można wziąć od niej wyróżniającego się zawodnika bo łatwiej go wyciągnąć. Dla przykładu w 2003 r. kupiliśmy Damiana Gorawskiego ze spadającego wtedy Ruchu, który wskoczył do podstawowej jedenastki, a byliśmy przecież wtedy w zupełnie innym miejscu niż teraz.
Odpowiedz cytując