Lemoniadowy Joe napisał(a):

Problem polega na tym ze wielu chce lepszych piłkarzy tylko pytanie niby których mamy zakontraktować?
Potrafi ktoś wymienić realnych piłkarzy na nasze warunki finansowe do zakupu?
Moim zdaniem jeżeli sie plotki potwierdza to transfery wyglądają bardzo solidnie.
|
Popieram.
A moze lepsi nie chca przyjsc do Wisly?
czesc z kibicow chyba jeszce kibicuje Wisle za ery Kaspra,no moze jeszce Skorzy.
Halo...Wisla to dzis zupelnie inny klub w zupelnie innym miejscu.
To i tak jakby przyszedl taki np Danch to bylo by naprawde dobrze.