Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74481
Stary 02.06.2016, 18:33
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Przecież jemu chodziło o rzut karny...
Więc po co pisanie o wyrzucaniu z ósemki? Co to - ten karny zaważył? Post brzmi mniej więcej tak - łajza Brożek nie potrafił strzelić karnego, stąd brak nas w pierwszej ósemce. Karnych nie strzelali najwięksi tego sportu...
Odpowiedz cytując