Paweł napisał(a):

|
Przecież jemu chodziło o rzut karny...
|
Więc po co pisanie o wyrzucaniu z ósemki? Co to - ten karny zaważył? Post brzmi mniej więcej tak - łajza Brożek nie potrafił strzelić karnego, stąd brak nas w pierwszej ósemce. Karnych nie strzelali najwięksi tego sportu...