Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74480
Stary 02.06.2016, 18:21
W rundzie zasadniczej minionego sezonu zmarnowaliśmy 5 (?!) karnych, co mogło spokojnie przełożyć się na 5-6 punktów więcej i górną ósemkę. Obarczanie winą za brak awansu do top8 samego Brożka jest trochę niepoważne, karne marnowali też inni (tutaj przed oczami przelatuje mi karny w wykonaniu Krzywejajo).
Odpowiedz cytując