|
Wyróżniającego się w zeszłym sezonie ligowca- za grosze sprowadzamy lewego obrońcę, który może grać na pomocy i umie wykonywać rzuty karne ( dzięki temu nie będziemy musieli w takim meczu jak z Piastem oglądać jak Brożek wyrzuca nas z pierwszej ósemki)
Do tego kontrakt na 2 lata dla 29 letniego gościa z możliwością przedłużenia o rok- idealna opcja.
Biorąc pod uwagę że pozbyliśmy sie Sarkiego i jest perspektywa na sprzedaż Guerriera, na ławce mamy ancymonów pokroju Cywki, Crivellaro, Pietrzaka czy Brleka to nie rozumiem wybrzydzania.
A jak komuś się Rybus marzył, pewniak pierwszego składu reprezentacji, gość który miał jechać na Euro to polecam szybką wizytę w placówce im.dr.J.Babińskiego.
|