Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrband
Member
Od: 11.2013
Offline
#
74469
02.06.2016, 14:47
oby wolski zstał bo wtedy nawet z najlepszymi spadowiczami mamy szansę na coś więcej
piotrband
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrband
Znajdź inne posty napisane przez piotrband