|
Z tych trzech piłkarzy, o których mówi się, że w najbliższych dniach mają podpisać kontrakty, ciekawymi opcjami wydają się wg mnie Zachara i Gergel. Już wolę takiego Gergela niż bujającego w obłokach Donalda z Haiti. A Zachara jak wróci do formy, też będzie wzmocnieniem.
|