Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19004
Stary 01.06.2016, 17:23
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
moze i hity menagera ale i dobrzy zawodnicy w realu ,w idziałem w kilku meczach reprezaentacji i mysle ze na polska lige to wzmocnienia
Wiem, że to dział "wasze propozycję dotyczące transferów", ale całym szacunkiem, ci zawodnicy są całkowicie poza naszym zasięgiem. Facet, który strzela 7 bramek i zalicza 7 asyst w lidze rosyjskiej to totalne science-fiction. Zawodnik na "pograniczu ławki i pierwszego składu" z Toma Tomsk raczej mało osiągalny dla naszego klubu.

Ani oni by tu w tym momencie nie chcieli przyjść, ani zapewne nie mamy pieniędzy żeby płacić im wysokie pensje.

Jeśli udałoby się wypchnąć Balashova i Guerriera to może warto powalczyć o Rybickiego z Sieradza. Z tego co pamiętam ma kartę na ręku, a w 1. lidze błyszczał.

http://www.transfermarkt.pl/mariusz-...spieler/215124
Ostatnio edytowane przez Virusman : 01.06.2016 o godz. 17:26.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując