lukas14 napisał(a):

|
moze i hity menagera ale i dobrzy zawodnicy w realu ,w idziałem w kilku meczach reprezaentacji i mysle ze na polska lige to wzmocnienia
|
Wiem, że to dział "wasze propozycję dotyczące transferów", ale całym szacunkiem, ci zawodnicy są całkowicie poza naszym zasięgiem. Facet, który strzela 7 bramek i zalicza 7 asyst w lidze rosyjskiej to totalne science-fiction. Zawodnik na "pograniczu ławki i pierwszego składu" z Toma Tomsk raczej mało osiągalny dla naszego klubu.
Ani oni by tu w tym momencie nie chcieli przyjść, ani zapewne nie mamy pieniędzy żeby płacić im wysokie pensje.
Jeśli udałoby się wypchnąć Balashova i Guerriera to może warto powalczyć o Rybickiego z Sieradza. Z tego co pamiętam ma kartę na ręku, a w 1. lidze błyszczał.
http://www.transfermarkt.pl/mariusz-...spieler/215124