|
Panowie ,przepraszam,ze w tym temacie ,ale póki co widzę to drugi temat często odwiedzany,a poniekąd z wiązany z moim pytaniem.
Na czas Euro 2016 przylatują do mnie koledzy z dawnych lat.
Podpowiedzcie gdzie mógłbym obejrzeć mecze jakimś fajnym pubie z ogródkiem (telebimem)?
Myślałem,ze będzie strefa kibic na Małym Rynku ,ale nie więc szukam jakiegoś takiego miejsca,koniecznie,żeby móc usiąść na zewnątrz,napić się piwa ,zapalić....
Chodzi o mecze naszej repry.
|