Patryko napisał(a):

@Karherop
Bierzemy zawodników z kartą na ręce i którym będziemy w stanie zapłacić kontrakt. Nie spodziewałbym się cudów (a już na pewno nie przebojowych, kreatywnych skrzydłowych ^_^, chyba że trafi nam się jakiś noname kozak jak Marcelo).
|
Też mam takie zdanie. Ponadto Zachara jest pewnie głodny gry jak Mączyński po powrocie z Chin

Brożek - powoli szybkość nie ta. Ondrasek nigdy nie był demonem szybkości. Drzazga przegrywał niemal wszystkie pojedynki biegowe z obrońcami. To chociaż 1 napastnik będzie w stanie wygrać pojedynek biegowy z obrońcą (Zachara). Jeśli to prawda to jest to dobry ruch.
Brożek, Ondrasek, Zachara - zawsze któryś będzie w formie i będzie strzelał gole.