Wojtas napisał(a):

|
Kirm nie byl ani efektywny ,ani efektowny.On byl nijaki.Tak pilkarz co gra jakby robił łaskę .
|
Pomimo całej niechęci do niego (również mojej), warto obiektywnie zauważyć że było wielu gorszych od niego. Jeśli Kirma nazwać nijakim to jak nazwać Łobo czy Brasilie?
16 bramek i 16 asyst w 83 spotkaniach to nie jest powód do wstydu dla skrzydłowego.