SayoZ napisał(a):

Sprawdzony na polskich boiskach, za darmo - czemu nie
|
Bierzmy zawodników do bólu przeciętnych i liczmy na podniesienie jakości w zespole. Tak to ma wyglądać?
O ile w obronie potrzebujemy solidności i tylko solidności (od biedy na ławkę nawet Mójta może wystarczyć) to w ataku potrzebujemy po prostu dobrych, kreatywnych zawodników. Mam duże wątpliwości czy Pan Zachara się łapie do tego grona i czy może być dla nas jakąkolwiek inwestycją...
Nawałka go promował na siłę, ale kogo on swego czasu cały Górnik Zabrze powoływał do kadry..