|
wierzę, że wykupimy Wolskiego gdy tylko zapadnie decyzja o tym czy Guzmics zagra na euro. za każdy dzień mamy wtedy 12 tys. euro (Mąka + Rysiek), sama grupa to około 200 tys. euro a gdy zagramy w finale z Węgrami to mamy na Wolskiego i jeszcze jakiś transfer ;-)
|