Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74429
Stary 30.05.2016, 22:00
Do dzisiaj zachodzę w głowę, że Iliev przychodził do nas jako król strzelców z Serbii... W sumie ciężko mi pojąć, dlaczego nie wypalił.

Czy nie odjechaliśmy dość porządnie od polityki transferowej?
Odpowiedz cytując