Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8968
Stary 30.05.2016, 21:59
Patrząc na to w jakich klubach grają podstawowi piłkarze z pierwszej jedenastki - którą można łatwo typować (można się kłócić o 2 czy 3 pozycje) to mamy praktycznie całą jedenastkę grającą w najmocniejszych ligach świata tj z Hiszpanii (Krycha), Włoch (Szczęsny, Cionek, Zieliński,Glik) Niemiec (Kuba, Piszczek, Lewyi), Francji (Grosicki), Anglii (Fabian)
To jest 10 nazwisk, do tego Milik ze słabszej ligi holenderskiej ale za to z klubu topowego, Ajaxu + Salamon Serie B, młode wilki jak Kapustka, Linetty i Stępiński do tego legijny zaprzęg w postaci kilku panów, Peszko, który w kadrze zawsze się stara, Mąka, który też coś tam pokazał, Boruc to nie trzeba komentować i na doczepkę Starzyński.

Może liga włoska nie jest już tak silna jak kiedyś ale na pewno to jest takie top 3- 5 ex aequo z francuską czy niemiecką.
Także na prawdę pierwsza jedenastka kotna, bo to nie są w swoich klubach chłopcy od podawania piłek panom w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, Francji czy Włoszech tylko często mocne punkty zespołów i druga jedenastka to albo młodzi obiecujący, albo ci z Legii, która jest obecnie najlepszym klubem w Polsce, albo mimo wszystko dobre chłopaki jak Boruc, Mąka, Peszko.
Na prawdę fajna kadra.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując