piotek napisał(a):

|
Wrzucajmy to na arabskie strony. Może jakiś szejk go kupi z rozpędu.
|
Na chińskie... niech idzie do Chińczyków razem z Ryśkiem. Poza kasą trzeba mu uświadomić ilu tam będzie miał potencjalnych klientów na swoje szmaty, no i panienek tyle co nigdzie indziej.