bridgeburner napisał(a):

Przypominam, ze facet w mistrzowskim sezonie strzelil 9 goli a meczów po 5:0 to wtedy nie wygrywalismy (1,46 gola na mecz)
Ok, oczekiwania zwiazane z jego przejsciem moze i byly wieksze ale bez przesady
Jak to jest pomylka transferowa, to jak poprosze o wiecej takich pomylek
|
Sory ale Kirm zawsze cos zepsuł,zawsze jak byla walka o pilke to przeciwnik ją wygrywał.
Dla mnie to tez moze nie niewypał,ale jego okres wspominam bardzo bardzo średnio.