Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74412
Stary 29.05.2016, 20:14
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, ze facet w mistrzowskim sezonie strzelil 9 goli a meczów po 5:0 to wtedy nie wygrywalismy (1,46 gola na mecz)
Ok, oczekiwania zwiazane z jego przejsciem moze i byly wieksze ale bez przesady
Jak to jest pomylka transferowa, to jak poprosze o wiecej takich pomylek

Sory ale Kirm zawsze cos zepsuł,zawsze jak byla walka o pilke to przeciwnik ją wygrywał.
Dla mnie to tez moze nie niewypał,ale jego okres wspominam bardzo bardzo średnio.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując