Jagul napisał(a):

Kiro był lepszy? w czym?
Andraża spoko chłop, 3 lata w Polszy a w słowniku raptem pare słówek.
Motorem napędowym to on był tylko w pierwszej połowie Levadii. Tyle i aż tyle.
Kiro - zwód na lewo, głowa w ziemie i wrzuta.
Małecki dziś jest piłkarzem o wiele bogatszym wachlarzu zagrań, motorycznie wygląda lepiej, no i jest nasz.