Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74403
Stary 29.05.2016, 14:43
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Racja. Kirm był lepszy.
Kiro był lepszy? w czym?
Andraża spoko chłop, 3 lata w Polszy a w słowniku raptem pare słówek.
Motorem napędowym to on był tylko w pierwszej połowie Levadii. Tyle i aż tyle.
Kiro - zwód na lewo, głowa w ziemie i wrzuta.
Małecki dziś jest piłkarzem o wiele bogatszym wachlarzu zagrań, motorycznie wygląda lepiej, no i jest nasz.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując