Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74394
Stary 28.05.2016, 22:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie, ściągano go po to by odcinał kupony i powiększył długi klubu.
Niepotrzebny sarkazm. Mój punkt widzenia jest po środku. Ani nie wierzono jakoś szczególnie mocno, że się odbuduje, ani nie sądzono, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Miał być tanim zawodnikiem poszerzającym kadrę. Niby czemu ktoś miałby zakładać, że się odbuduje, skoro nawet przed odejściem z Wisły nie potrafił ustabilizować formy na solidnym poziomie? Praktycznie nikt nie wierzył, że będzie grał lepiej niż przed odejściem, bo nie było ku temu podstaw.
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mały grał świetnie
w skali klubu? OK, masz rację. W skali ligi? A w życiu. Dla mnie grałby świetnie, gdyby ocierał się o reprezentację.
Odpowiedz cytując