Karherop napisał(a):

|
Poza to nie wróżki o tym zadecydowały, ale zarząd Wisły.
|
Zakładasz, że spodziewano się, że się odbuduje? Moim zdaniem, wzięliśmy go był był tani i nie było ryzyka, że się nie zaaklimatyzuje. To, ze zaczął grać przyzwoicie, to miła niespodzianka.