Karherop napisał(a):

|
tja, powołuj się na portal weszlo, ten sam który wysyłał Małeckiego do Wigier Suwałki
|
Akurat o to ciężko się przyczepić. Mały od dłuższego czasu był słabiutki i nic nie zapowiadało, że nagle przestanie się kopać w czoło. By przewidzieć, że on jeszcze kiedyś będzie grał na przyzwoitym poziomie, potrzebny był nie ekspert piłkarski tylko wróżka.