|
Nie mówię, że na weszło mają rację. Bardziej nie podoba mi się zachowanie samego zawodnika, który jasno chwali się swoimi ofertami z takich klubów jak Cracovia, czy Pogoń. Takie zachowanie jest niepotrzebne, szczególnie gdy odchodzi się z spadkowicza.
|