Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74387
Stary 28.05.2016, 18:12
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Po co nam ten Mójta. Gość ma 30 i niczym się nie wyróżnia. Lepiej już znaleść kogoś młodszego lub z większym doświadczeniem meczowym
http://weszlo.com/2016/05/27/wszyscy...-czy-slusznie/
tja, powołuj się na portal weszlo, ten sam który wysyłał Małeckiego do Wigier Suwałki
Odpowiedz cytując