Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8962
Stary 28.05.2016, 13:10
Ja to się ostatnio uzależniłam od relacji ze zgrupowania w Arłamowie na kanale Łaczy nas piłka... Świetna robota, mega przyjemnie się to ogląda, momentami człowiek czuje jakby tam był z reprezentacją Dzięki temu kadra jest blisko kibiców tak blisko jak tylko jest to możliwe.
Odpowiedz cytując