Ja to się ostatnio uzależniłam od relacji ze zgrupowania w Arłamowie na kanale Łaczy nas piłka... Świetna robota, mega przyjemnie się to ogląda, momentami człowiek czuje jakby tam był z reprezentacją

Dzięki temu kadra jest blisko kibiców tak blisko jak tylko jest to możliwe.