Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74384
Stary 28.05.2016, 05:26
krzysiu napisał(a):Wyświetl post
. Nie trzeba jej brać do Siebie , chyba można tu podawać różne plotki? Przecież nie piszę,że do Wisły idzie jakaś gwiazda - spokojnie
Nie można.

Jak już musisz pisać plotki to tu jest od tego temat :
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4404

W tym temacie (przynajmniej w zamyśle) komentujemy konkretne decyzje transferowe Wisły.

Czyli informacje oficjalne, ew doniesienia prasowe (nie z blogów, Facebookow czy twitterow).

Moderatorzy śpią widzę, zamiast takie posty wy...ac a ich autorom dać odpoczynek od forum do końca okienka...
Ddf
Odpowiedz cytując