krzysiu napisał(a):

. Nie trzeba jej brać do Siebie , chyba można tu podawać różne plotki? Przecież nie piszę,że do Wisły idzie jakaś gwiazda - spokojnie
|
Nie można.
Jak już musisz pisać plotki to tu jest od tego temat :
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4404
W tym temacie (przynajmniej w zamyśle) komentujemy konkretne decyzje transferowe Wisły.
Czyli informacje oficjalne, ew doniesienia prasowe (nie z blogów, Facebookow czy twitterow).
Moderatorzy śpią widzę, zamiast takie posty wy...ac a ich autorom dać odpoczynek od forum do końca okienka...