Nie jestem gimbusem , mam ponad 20 lat - dostałem informację od kolesia co dużo wie o Fiorentinie że dostał taką informację to ją przekazałem .Nie mówię,żę to najpewniejsze info,żę tak będzie itd. Nie trzeba jej brać do Siebie , chyba można tu podawać różne plotki? Przecież nie piszę,że do Wisły idzie jakaś gwiazda - spokojnie
