|
Jakiej znowu wojnie? Gość napisał naszego piłkarza z ksywki co jest w jakiś sposób normalne, a tutaj zamiast po prostu napisać ,,Ano tak nie wiedziałem, że ma taką ksywę" to już jakieś podjazdy o o tym czego się nie zna, gimbazie, pochodzeniu avatora (wiem skąd pochodzi - jakby ktoś zaraz zapytał) i Bóg wie jeszcze o czym. Ehhh.......
|