JEDREK76 napisał(a):

kto to jest Wolak?
Chłopie za zamieszczenie ploty na temat piłkarza, którego nawet nazwiska nie znasz z miejsca powinieneś zostać zbanowany na tym forum. Chyba rozmawiałeś z "kumplem" o Wolaku na zasadzie "gadał dziad do obrazu, a obraz do niego ni razu" skoro Fiorentina nie ma takiego piłkarza?
|
Haha to ksywa piłkarza Twojego klubu, kibicu

Rozumiem, że "Mały", "Boguś" i "Głowa" też nie mówisz?
