Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysiu
Junior Member
Od: 05.2016
Offline
#
74373
27.05.2016, 10:02
Trudno , może to prawda akurat skoro Wisła nie zapłaciłą 500 tys. a teraz chce jakąś kwotę nieznaną dla prasy rozłożyć niby na raty. Tylko nie wiem czy szefowie z Krakowa za dużo nie uzależniają od Wolaka
krzysiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiu
Znajdź inne posty napisane przez krzysiu