Wyświetl pojedynczy post
krzysiu
Junior Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74373
Stary 27.05.2016, 10:02
Trudno , może to prawda akurat skoro Wisła nie zapłaciłą 500 tys. a teraz chce jakąś kwotę nieznaną dla prasy rozłożyć niby na raty. Tylko nie wiem czy szefowie z Krakowa za dużo nie uzależniają od Wolaka
Odpowiedz cytując