Gazeta wybiórcza napisał(a):
— DEFICYT NIŻSZY OD PLANU – Piotr Skwirowski w GW: “Deficyt budżetu państwa po czterech miesiącach tego roku wyniósł 11,1 mld zł. To o 4 mld zł mniej od planu na ten moment. Ale generalnie budżet wydaje więcej niż rok temu”.
— BEZROBOCIE IDZIE NA REKORD – Patrycja Maciejewicz w GW: “To normalne, że wiosną i latem bezrobotnych ubywa. Jednak wygląda na to, że w tym roku może się udać pobicie rekordu, w październiku 2008 roku wynosiło ono 8,8 proc.”
|
PiS niszczy polską gospodarkę. Tylko Korwin krul/tylko RAZEM. (niepotrzebne skreślić).