Wyświetl pojedynczy post
Noodles
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: spod stołu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23270
Stary 26.05.2016, 20:34
Wie ktoś może czy przytulimy jakiś hajs od CONCACAF/CONMEBOL/FIFA za dzikie pląsy dzikiego na Copa America ? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat, a skoro UEFA płaci...
Odpowiedz cytując