Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Noodles
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: spod stołu
Offline
#
23270
26.05.2016, 20:34
Wie ktoś może czy przytulimy jakiś hajs od CONCACAF/CONMEBOL/FIFA za dzikie pląsy dzikiego na Copa America ? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat, a skoro UEFA płaci...
Noodles
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Noodles
Znajdź inne posty napisane przez Noodles