|
Mójta to nie jest boczny obrońca, który w spotkaniach z czołówką będzie grał bezbłędnie. To jest słaby zawodnik, gdzie on zresztą wcześniej grał? Odra Wodzisław, Sandecja etc.. sama czołówka Ekstraklapy. Przede wszystkim zainteresowałbym się zawodnikami młodymi ale grającymi na określonym poziomie w I lidze, na których w przyszłości moglibyśmy zarobić i którzy mogą się u nas rozwinąć. Dodatkowo poszukajmy młodych gości w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rumunii - na zawodników dobrych z Serbii czy Chorwacji nas nie stać.
Jeżeli Wolski faktycznie miałby nas kosztować 800 tys euro to uważam, że trzeba byłoby się nad sensem jego sprowadzenia mocno zastanowić...
|