|
Ja radzilbym spojrzec, i to w miare szybko na obroncow beniaminka ekstraklasy w przyszlym sezonie Wisly Plock, a zwlaszcza bocznego Patryka Stepinskiego, lat 21. Trzeba bedzie go wziazc ostro w obroty bo ekstraklasa to niestety, ale juz nie zabawa, ale ten czlowiek to lepsza opcja niz dzisiejszy sklad Wisly, ktory mijany jest pacholki.
|