Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74353
Stary 26.05.2016, 06:34
Ja radzilbym spojrzec, i to w miare szybko na obroncow beniaminka ekstraklasy w przyszlym sezonie Wisly Plock, a zwlaszcza bocznego Patryka Stepinskiego, lat 21. Trzeba bedzie go wziazc ostro w obroty bo ekstraklasa to niestety, ale juz nie zabawa, ale ten czlowiek to lepsza opcja niz dzisiejszy sklad Wisly, ktory mijany jest pacholki.
Odpowiedz cytując